Hausbrandt Hakkımızda

"Hausbrandt kalitesi ve değişmeyen lezzeti şimdi Türkiye'de."

Birçok kahve uzmanı için, Hausbrandt kahvesi mükemmel kahve ile eş anlamlıdır .

Arkasında İtalya'dan modern bir şirket, dünya çapında 72 ülkede faaliyet gösteren Hausbrandt Trieste 1892 SpA.

Bu gelişme 1892'de Avusturya ticaret donanmasının bir subayı olan Hermann Ernest Hausbrandt'un "Prima Tostatura Triestina di Caffè" yi kurmasıyla başladı. Hausbrandt o zamanlar devrimci bir inovasyon seçti : Daha önce sadece evlerde kavrulmuş çekirdek kahve satmak yerine, yeni tasarladığı mühürlü metal kutularda hazır kavrulmuş kahve sundu . Bu yenilik demlemeden önceki çabayı azalttı ve kahveyi daha dayanıklı hale getirdi .

Başlangıç aşamasında Hausbrandt Arabica-Robusta karışımları ile başladı , ancak kısa süre sonra yüzde 100 premium Arabica çekirdeklerinden yapılan espresso türlerini ekledi .

Şirket işe başlangıç aşamasından itibaren , bitmiş ürünlerin kalitesinden kesinlikle ödün vermedi . Ve bu tutum , Hausbrandt'in bugüne kadar her fincan kahvenin markasını ve tadını şekillendirmektedir.

KAHVE KÜLTÜRÜ

"1892'ten beri Hausbrandt ’ın her fincanında bir Espresso'dan daha fazlası var."

1892 yılında Trieste'de kurulan şirket, dünya çapında kahve ile eş anlamlıdır. Zanetti ailesi tarafından yönetilen tesis, 90'dan fazla ülkeye İtalyan lezzetini ve geleneğini ihraç ediyor

HAUSBRANDT Şimdi Türkiye'de

"Hausbrandt kalitesi ve yıllardır değişmeyen lezzeti şimdi Türkiye'de."

Bazı hesaplara göre, kahve 1570'e kadar Venedik'e zaten ulaşmıştı, ancak sadece doktorlar ve kimyagerler tarafından tıbbi amaçlar için kullanıldı. Bazı tarihçilere göre, ilk kafe 1645 yılında Venedik'te açıldı - kahve artık sadece bir ilaç olarak görülmedi, daha ziyade keyifli bir içecek olarak savundu.

İtelya'nın köklü Kahve Firmalarından olan Hausbrandt ile yaptığımız görüşmeler neticesinde eşsiz lezzetteki kahvelerini Türkiye'ye getirmeyi başardık.

HAUSBRANDT ÜRÜNLERİ

 • portfolio

  Hausbrandt Ürünleri

  .
 • portfolio

  Hausbrandt Ürünleri

  .
 • portfolio

  Hausbrandt Ürünleri

  .
 • portfolio

  Hausbrandt Ürünleri

  .
 • portfolio

  Hausbrandt Ürünleri

  .
hausbrandt

KAHVE'NİN KALİTELİ HALİ


hausbrandt

Bize Ulaşın

 

Telefon: +90 (212) 526 12 82

 

İstanbul Vizyon Park (İVP) Merkez Plaza C1 Blok Kuyumcular Sk. No: 4 K: 7 D: 232
Yenibosna, Bahçelievler, İSTANBUL
Yol Tarifi Alın